Дистанційне спостереження

Дистанційне спостереження

У більшості випадків, коли фахівець не знаходить критичних ознак переродження новоутворення, але сам характер цього новоутворення або набір екзогенних і ендогенних факторів дає підстави лікарю включити Вас в «групу ризику», Вам буде рекомендовано «спостереження».

Основним «діагностичним ключем» для лікаря-дерматолога є динаміка змін в новоутворенні. Саме «спостереження новоутворення в періоді» дає експерту максимально чітку картину для постановки діагнозу. Лікар може призначити повторне обстеження через місяць, три, шість чи рік.

Програма Telederm дозволяє вести спостереження новоутворення дистанційно. Розміщуючи у своєму Персональному кабінеті зображення родимки, папіломи, гемангіоми і т.п., Ви можете вести спостереження самостійно або в режимі «лікарського спостереження», коли Ваші знімки контролюватиме лікар-дерматолог і надавати Вам дистанційні консультації.

Крім цього дистанційне спостереження можна проводити при лікуванні рубців, вугрової хвороби, судинних новоутворень, і в післяопераційний період.

Наверх