Інститут теледерматології доктора Богомолець

Інститут теледерматології доктора Богомолець

Інститут теледерматології доктора Богомолець був створений на основі таких концепцій як:

Перед Інститутом теледерматології поставлені завдання не тільки створення механізмів для дистанційного консультування та проведення масових скринінгових оглядів, а й формування узагальненої системи різного роду матеріалів, які дозволять в зручній і доступній формі інформувати населення про проблеми шкіри, про методи лікування, діагностики і необхідності профілактичних оглядів.

Також одним із завдань, які виконує Інститут теледерматології, є підготовка фахівців – як лікарів, так і медичних працівників – які будуть здатні в найкоротші терміни проконсультувати людину відносно стану його шкіри, відповівши на всі питання.

Інститут теледерматології доктора Богомолець відкритий для співпраці з медичними установами в незалежності від того, де вони знаходяться і який соціальний статус мають. Це можуть бути як досвідчені дерматологи, так і співробітники косметичних салонів, які щодня працюють з людьми і мають бажання впроваджувати профілактику дерматологічних захворювання в повсякденне життя своїх клієнтів.

Для того, щоб стати частиною команди Інституту, Вам надішліть листа на електронну пошту .

Наверх