Відбувся дев’ятий тематичний курс «Дерматоскопія новоутворень шкіри»
3-4 червня відбувся дев’ятий тематичний курс «Дерматоскопія новоутворень шкіри».19 лікарів з 13 міст України отримали нові теоретичні знання та освоїли практичні навики у сфері діагностики новоутворень. Сподіваємось, що отримані знання будуть результативно допомагати на прийомах пацієнтів.
Традиційно, програму відкривала автор курсу Ольга Богомолець, яка підкреслила важливість для лікарів постійного розвитку та можливість отримання в Україні фахових освітніх програм європейського рівня. Особливістю саме цього курсу була можливість практичного проведення порівняльної дерматоскопії на різних видах дерматоскопів (оптичні, цифрові, гібридні, з різними видами поляризації).
Кожного наступного курсу ми враховуємо побажання та пропозиції наших відвідувачів і робимо усе, щоб програма навчання була цікавою, зручною та інформативною. Тому ми чекаємо Ваших побажань.
Наступний курс відбудеться 29-30 липня.